Річна інформація емітента цінних паперів за 2016 рік – 2

  1. Відомості про цінні папери емітента
  2. Інформація про випуски акцій
Дата реєстрації випуску Номер свідоцтва про реєстрацію випуску Найменування органу, що зареєстрував випуск Міжнародний ідентифікаційний номер Тип цінного паперу Форма існування та форма випуску Номінальна вартість акцій (грн) Кількість акцій (штук) Загальна номінальна вартість (грн) Частка у статутному капіталі (у відсотках)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
04.06.2010 24/22/1/10 Хмельницьке ТУ ДКЦПФР UA4000080337 Акція проста бездокументарна іменна Бездокументарні іменні 0.02 31758975 635179.5 100
Опис Торгiвля акцiями на зовнiшнiх та внутрiшнiх ринках не проводилась.Акцiї у звiтному перiодi не випускались.Лiстинг/делiстинг не проходили. Участь в торгах не приймали. Акцiї власного випуску не викуплялись емiтентом та не продавались.
 
  1. Опис бізнесу
Емiтент – вiдкрите акцiонерне товариство «Катiон», код ЕДРПОУ 05470288. створене згiдно з наказом Мiнiстерства машинобудування, вiйськово-промислового комплексу i конверсiї України вiд 04.03.1994р. № 338 шляхом перетворення державного пiдприємства – заводу «Катiон» у вiдкрите акцiонерне товариство вiдповiдно до Указу Президента України «Про корпоратизацiю державних пiдприємств» вiд 15.06.1993 року. Дата державної реєстрацiї – 25.11.1994р., свiдоцтво №05470288 про державну реєстрацiю суб’єкта пiдприємницької дiяльностi видано виконкомом Хмельницької мiської Ради народних депутатiв. В 2011 роцi, вiдповiдно до вимог Закону України «Про акцiонернi товариства», змiнено тип акцiонерного товариства з вiдкритого на публiчне. Публiчне акцiонерне товариство «Катiон» є правонаступником вiдкритого акцiонерного товариства «Катiон». Емiтент розташований за адресою: м. Хмельницький, вул. Тернопiльська, 19.
 
Органiзацiйна структура емiтента єдина, без подiлу на стуктурнi пiдроздiли.
 
Середньооблiкова чисельнiсть штатних працiвникiв облiкового складу в 2016 роцi –1 особа; позаштатних та за сумiсництвом – 3 особи, фонд оплати працi – 18,0 тис. грн.. Фонд оплати працi в 2016 роцi не змiнився вiдносно 2015 року. Перiодично проводиться пiдвищення рiвня квалiфiкацiї працiвникiв операцiйним потребам емiтента.
 
Емiтент не належнiть до будь-яких об’єднань пiдприємств.
 
Емiтент не проводить спiльну дiяльнiсть з iншими органiзацiями, пiдприємствами, установами.
 
Протягом звiтного перiоду будь-якихi пропозицiї щодо реорганiзацiї емiтента з боку третiх осiб не було.
 
У вiдповiдностi до МСБО 8, облiкова полiтика – це конкретнi принципи, основи, домовленостi, правила та практика, застосованi суб’єктом господарювання при складаннi та поданнi фiнансової звiтностi. Облiковi полiтики застосовуються послiдовно з року в рiк. Змiна облiкової полiтики вiдбувається, якщо: – змiняться вимоги Мiнiстерства фiнансiв України або МСФЗ та МСФО; – змiняться статутнi вимоги пiдприємства; – новi (запропонованi й об’рунтованi фахiвцями пiдприємства) положення облiкової полiтики забезпечують бiльш достовiрн вiдображення господарських операцiй. Основними принципами складання фiнансової звiтностi у вiдповiдностi з принципами пiдготовки фiнансової звiтностi i МСБО 1 є : – принцип безперервностi (фiнансова звiтнiсть складається виходячи з припущень, що пiдприємство є безперервно дiючим i залишатиметься дiючим в осяжному майбутньому), – принцип нарахування в бухгалтерському облiку (результати операцiй i iнших подiй визнаються тодi, коли вони вiдбуваються , а не тодi коли отриманi або сплаченi грошовi кошти , i вiдображаються у фiнансовiй звiтностi того перiоду, до якого вони вiдносяться). Фiнансова звiтнiсть товариства складається вiдповiдно до принципiв фiнансової звiтностi МСБО: зрозумiлiсть, доречнiсть, достовiрнiсть, зiставнiсть.Собiвартiсть розраховується з використанням методу ФIФО або середньозваженою.Товариство оцiнює строки корисної експлуатацiї основних засобiв не рiдше чим на кiнець кожного фiнансового року, та, якщо очiкування рiзняться вiд попередньої оцiнки, змiни вiдображаються як змiни у облiковiй полiтицi у вiдповiдностi до МСБО (IAS) 8 «Облiкова полiтика, змiни у облiкових оцiнках та помилки». Такi оцiнки можуть iстотно вплинути на балансову вартiсть основних засобiв та на амортизацiйнi витрати у продовж перiоду.
 
Тимчасово виробнича дiяльнiсть не здiйснюється.
 
На балансi емiтента облiковуються основнi засоби, придбанi у груднi 2016 роцi (будiвлi i обладнання) вартiстю 12782 тис. грн.; мiсцезнаходження – м.Хмельницький, вул.Тернопiльська, 19.
 
Правочинiв з власниками iстотної участi, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, афiлiйованими особами, зокрема всi правочини, укладенi протягом звiтного року мiжемiтентом або його дочiрнiми/залежними пiдприємствами, вiдокремленими пiдроздiлами, з одного боку, i власниками iстотної участi, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, з iншого боку – не було
 
До складу основних засобiв в Товариства зараховуються матерiальнi об’єкти, що утримуються для використання у виробництвi, постачаннi товарiв, наданнi послуг або для адмiнiстративних цiлей протягом бiльше одного року.На балансi емiтента облiковуються основнi засоби, придбанi у груднi 2016 роцi (будiвлi i обладнання) вартiстю 12782 тис. грн. Об’єкти основних засобiв облiковуються за собiвартiстю мiнус будь-яка накопичена амортизацiя та будь-якi накопиченi збитки вiд зменшення корисностi.
Подальшi витрати, понесенi з метою замiни компоненту об’єкта основних засобiв, який облiковується окремо та витрати, в результатi яких очiкується отримання економiчної вигоди в майбутньому (як такi: капiтальний ремонт, реконструкцiя, модернiзацiя), пiдлягають капiталiзацiї.
Всi iншi витрати (технiчне обслуговування, поточний ремонт, iншi) визнаються витратами поточного звiтного перiоду, в якому вони були понесенi;
Вартiсть (сума) основного засобу, що амортизується, визначається пiсля вирахування його лiквiдацiйної вартостi й розподiляється на систематичнiй основi протягом строку його корисної експлуатацiї лiнiйним методом. Для розподiлу кожна частина об’єкту основних засобiв, собiвартiсть якої є суттєвою стосовно загальної собiвартостi об’єкта, амортизується окремо.Термiни корисної експлуатацiї (термiн експлуатацiї) визначається окремо по кожному об’єкту основних засобiв комiсiєю, призначеною керiвництвом Товариства.
Мiсцезнаходження основних засобiв: м. Хмельницький, вул. Тернопiльська, 19.
 
Проблеми, якi впливають на дiяльнiсть мiтента; ступiнь залежностi вiд законодавчих або економiчних обмежень – вiдсутнiсть державної, митної та iншої пiдтримки українських виробникiв телевiзiйної технiки не дає можливостi вiдновити виробництво телевiзорiв; важки умови кредитування не дають реальної можливостi перепрофiлювання пiдприємства.
 
Фактiв виплати штрафних санкцiй (штраф, пеня, неустойка) i компенсацiй за порушення законодавства – не було
 
Опис обраної полiтики щодо фiнансування дiяльностi емiтента, достатнiсть робочого капiталу для поточних потреб, можливi шляхи покращення лiквiдностi за оцiнками фахiвцiв емiтента – самофiнансування
 
Укладених, але ще не виконаних договорiв (контрактiв) на кiнець звiтного перiоду – немає
 
Стратегiя подальшої дiяльностi емiтента щонайменше на рiк (щодо розширення виробництва, реконструкцiї, полiпшення фiнансового стану, опис iстотних факторiв, якi можуть вплинути на дiяльнiсть емiтента в майбутньому) – в стадiї розробки
 
У звiтньому перiодi дослiдження та розробки не виконувалися.
 
Судовi справи:
господарська справа №924/1105/14 про визнання незаконним та скасування п.2 рiшення Шаровечькiвської сiльської ради №4 вiд 06.10.1999р. та визнання права на постiйне користування земельною дiлянкою площею 100,6 га; вiдкриття провадження у справi – 04.08.2014р.; подана касацiйна скарга до Вищого господарського суду України;
господарська справа №910/23935/16 про скасування технiчної документацiї з нормативної грошової оцiнки земель м. Хмельницького 2000 року та 2009 року; дата вiдкриття провадження у справi – 28.12.2016р.; розглядається в першої iнстанцiї господарським судом м.Києва.
 
iншої iнформацiї, яка може бути iстотною для оцiнки iнвестором фiнансового стану та результатiв дiяльностi емiтента не має

XII. Інформація про господарську та фінансову діяльність емітента

13.1. Інформація про основні засоби емітента (за залишковою вартістю)

Найменування основних засобів Власні основні засоби (тис. грн.) Орендовані основні засоби (тис. грн.) Основні засоби, всього (тис. грн.)
на початок періоду на кінець періоду на початок періоду на кінець періоду на початок періоду на кінець періоду
1. Виробничого призначення: 6 12782 0 0 6 12782
будівлі та споруди 0 12742 0 0 0 12742
машини та обладнання 6 40 0 0 6 40
транспортні засоби 0 0 0 0 0 0
земельні ділянки
інші 0 0 0 0 0 0
2. Невиробничого призначення: 0 0 0 0 0 0
будівлі та споруди 0 0 0 0 0 0
машини та обладнання 0 0 0 0 0 0
транспортні засоби 0 0 0 0 0 0
земельні ділянки
інвестиційна нерухомість
інші 0 0 0 0 0 0
Усього 6 12782 0 0 6 12782
Опис На балансi товариства облiковуються основнi засоби придбанi у 2016 роцi – будiвлi i обладнання.

  1. Інформація щодо вартості чистих активів емітента
Найменування показника За звітний період За попередній період
Розрахункова вартість чистих активів (тис. грн) -7861 -6954
Статутний капітал (тис. грн.) 635 635
Скоригований статутний капітал (тис. грн) 635 635
Опис Розрахунок вартостi чистих активiв визначено вiдповiдно до Методичних рекомендацiй ДКЦПФР (Рiшення № 485 вiд 17.11.2004 року.) Розрахункова вартiсть чистих активiв менша вiд статутного капiталу товариства та не вiдповiдає вимогам статтi 155 Цивiльного Кодексу України
Висновок Розрахункова вартiсть чистих активiв менша вiд статутного капiталу товариства та не вiдповiдає вимогам статтi 155 Цивiльного Кодексу України. Розмiр статутного капiталу необхiдно привести у вiдповiднiсть до вимог чинного законодавства України у разi неможливостi приведення у вiдповiднiсть – провести лiквiдацiю товариства.
  1. Інформація про зобов’язання емітента
Види зобов’язань Дата виникнення Непогашена частина боргу (тис. грн.) Відсоток за користування коштами (відсоток річних) Дата погашення
Кредити банку X 0 X X
у тому числі:  
Зобов’язання за цінними паперами X 0 X X
у тому числі:  
за облігаціями (за кожним випуском): X 0 X X
за іпотечними цінними паперами (за кожним власним випуском): X 0 X X
за сертифікатами ФОН (за кожним власним випуском): X 0 X X
за векселями (всього) X 0 X X
за іншими цінними паперами (у тому числі за похідними цінними паперами)(за кожним видом): X 0 X X
за фінансовими інвестиціями в корпоративні права (за кожним видом): X 0 X X
Податкові зобов’язання X 714 X X
Фінансова допомога на зворотній основі X 0 X X
Інші зобов’язання X 19980 X X
Усього зобов’язань X 20694 X X
Опис: д/н

XIV. Відомості щодо особливої інформації та інформації про іпотечні цінні папери, що виникала протягом періоду

Дата виникнення події Дата оприлюднення Повідомлення (Повідомлення про інформацію) у загальнодоступній інформаційній базі даних Комісії Вид інформації
1 2 3
20.04.2016 21.04.2016 Відомості про зміну складу посадових осіб емітента
18.08.2016 19.08.2016 Відомості про зміну складу посадових осіб емітента

XVI. Текст аудиторського висновку (звіту).

Найменування аудиторської фірми (П. І. Б. аудитора – фізичної особи – підприємця) Приватна аудиторська фiрма “Система – Аудит”
Код за ЄДРПОУ (реєстраційний номер облікової картки* платника податків – фізичної особи) 21337005
Місцезнаходження аудиторської фірми, аудитора м. Хмельницький, вул. Гагарiна, 5, оф. 339
Номер та дата видачі свідоцтва про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів, виданого Аудиторською палатою України 0287 23.02.2001
Реєстраційний номер, серія та номер, дата видачі та строк дії свідоцтва про внесення до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів**
Текст аудиторського висновку (звіту)
Приватна аудиторська фiрма
“Система-Аудит”
тел. 78-82-73
Свiдоцтво №21337005 м.Хмельницький лiцензiя №000287 серiя АБ

АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК (ЗВIТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА)
щодо фiнансової звiтностi публiчного акцiонерного товариства “Катiон” за перiод з 01.01.2016 року по 31.12.2016 року
Адресат – акцiонери, керiвництво публiчного акцiонерного товариства “Катiон”, Нацiональна комiсiя з цiнних паперiв та фондового ринку.
Вступний параграф
Основнi вiдомостi про емiтента:
– повне найменування емiтента – публiчне акцiонерне товариство “Катiон”
– скорочене найменування – ПАТ “Катiон”
– дата державної реєстрацiї – № Витягу з Єдиного державного реєстру: серiя АА № 481290. Реєстрацiйний номер юридичної особи в ЄДР 16731200000000789 (дата проведення первинної державної реєстрацiї 25.11.1994 року)
– код за ЄДРПОУ – 05470288
– мiсцезнаходження: м. Хмельницький, вул. Тернопiльська, 19
Опис аудиторської перевiрки Аудиторський висновок складений вiдповiдно до вимог Мiжнародних стандартiв контролю якостi, аудиту, огляду, iншого надання впевненостi та супутнiх послуг (далi МСА), зокрема до МСА 700 “Формулювання думки та надання звiту щодо фiнансової звiтностi”, МСА 705 “Модифiкацiя думки у звiтi незалежного аудитора”, МСА 706 “Пояснювальнi параграфи та параграфи з iнших питань у звiтi незалежного аудитора”. Ми провели аудит фiнансових звiтiв Товариства, якi включають баланс (Звiт про фiнансовий стан) станом на 31 грудня 2016 року, звiт про фiнансовi результати (Звiт про сукупний дохiд), звiт про рух грошових коштiв (за прямим методом), звiт про власний капiтал за рiк, що закiнчився на зазначену дату, стислий виклад суттєвих облiкових полiтик та примiтки до рiчної фiнансової звiтностi. Об’єктом аудиту є рiчна фiнансова звiтнiсть акцiонерного товариства, яка пiдлягає офiцiйному оприлюдненню та рiчнi звiтнi данi, що подаються до НКЦПФР. Пiд час перевiрки ми керувалися наступними законодавчими актами: – Закон України “Про аудиторську дiяльнiсть” №3125-ХII вiд 22.04.93р. у редакцiї №140-V вiд 14.09.06р. зi змiнами й доповненнями; – Закон України “Про державне регулювання ринку цiнних паперiв в Українi”; – Закон України “Про цiннi папери та фондовий ринок”; – Закон України “Про акцiонернi товариства”; – Мiжнароднi стандарти контролю якостi, аудиту, огляду, iншого надання впевненостi та супутнiх послуг; – Положення (стандарти) бухгалтерського облiку; – Закон України “Про бухгалтерський облiк i фiнансову звiтнiсть в Українi” №996-X1V вiд 16.07.99 р. зi змiнами та доповненнями; – Положення “Про документальне забезпечення записiв у бухгалтерському облiку” №88 вiд 24.05.95 р. зi змiнами та доповненнями; – “Iнструкцiї про застосування плану рахункiв бухгалтерського облiку активiв, капiталу, зобов’язань i господарських операцiй пiдприємств i органiзацiй” №291 вiд 30.11.99р. зi змiнами та доповненнями; – Мiжнароднi стандарти фiнансової звiтностi (МСФЗ) в редакцiї, опублiкованiй Радою з Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi.
Згiдно Закону України “Про акцiонернi товариства”, Положення про розкриття iнформацiї емiтентами цiнних паперiв, затвердженого рiшенням Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку вiд 03.12.2013 N 2826{Iз змiнами, внесеними згiдно з Рiшеннями Нацiональної
комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку № 1250 вiд 23.09.2014, № 1713 вiд 16.12.2014, № 1348 вiд 01.09.2015, № 410 вiд 12.04.2016, № 923 вiд 14.09.2016} були виконанi аудиторськi процедури задля отримання аудиторських доказiв стосовно сум i розкриття:
– вiдповiдностi вартостi чистих активiв вимогам чинного законодавства, а саме частинi третiй статтi 155 ЦКУ вiд 16.01.2003 року;- наявностi суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю, що пiдлягала аудиту, та iншою iнформацiєю, що розкривається емiтентом цiнних паперiв та подається до комiсiї разом з фiнансовою звiтнiстю (МСА 720 “Вiдповiдальнiсть аудитора щодо iншої iнформацiї в документах, що мiстять перевiрену аудитором фiнансову звiтнiсть”); – виконання значних правочинiв (10% i бiльше вартостi активiв Товариства за даними останньої рiчної фiнансової звiтностi) вiдповiдно до ЗУ “Про акцiонернi товариства”;
– iдентифiкацiї та оцiнки аудитором ризикiв суттєвого викривлення фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства (МСА 240 “Вiдповiдальнiсть аудитора, що стосується шахрайства при аудитi фiнансової звiтностi”;- стану корпоративного управлiння, у тому числi внутрiшнього аудиту вiдповiдно до Закону України “Про акцiонернi товариства”.
Застосовуючи метод вибiркової перевiрки та тестування перевiрено показники фiнансової звiтностi, виявленi принципи оцiнки статей балансу товариства, проаналiзована облiкова полiтика Товариства. Бухгалтерський облiк товариство здiйснює вiдповiдно до вимог Закону України “Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi” № 996 вiд 16.07.1999р. з урахуванням змiн та доповнень, iнших нормативних документiв з питань органiзацiї бухгалтерського облiку. Фiнансова звiтнiсть товариства складена вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi (МСФЗ). Ця фiнансова звiтнiсть була складена на основi принципу iсторичної вартостi.
Поставленi цiлi до аудиторської перевiрки: висловити професiйну думку незалежного аудитора щодо достовiрностi фiнансових звiтiв публiчного акцiонерного товариства “Катiон” за 2016 рiк.
Вiдповiдальнiсть управлiнського персоналу за фiнансову звiтнiсть
Управлiнський персонал Товариства несе вiдповiдальнiсть за складання i достовiрне подання фiнансової звiтностi у вiдповiдностi до законодавства України та Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi (МСФЗ), а також за такий внутрiшнiй контроль, який управлiнський персонал визначає потрiбним для того, щоб забезпечити складання фiнансової звiтностi, що не мiстить суттєвих викривлень у наслiдок шахрайства або помилки, а саме:.
– Вибiр належних принципiв бухгалтерського облiку i їх послiдовне застосування;
– Застосування обґрунтованих облiкових оцiнок та розрахункiв; – Дотримання вимог МСФЗ або розкриття всiх iстотних вiдхилень вiд МСФЗ у примiтках до фiнансової звiтностi товариства;
– Пiдготовку фiнансової звiтностi згiдно з МСФЗ, виходячи з припущення, що товариство буде продовжувати свою дiяльнiсть у доступному для огляду майбутньому, за винятком випадкiв, коли таке припущення не буде правомiрним;- Облiк та розкриття у фiнансовiй звiтностi всiх вiдносин та операцiй мiж пов’язаними сторонами; – Облiк та розкриття у фiнансовiй звiтностi всiх подiй пiсля дати балансу, якi вимагають коректування чи розкриття;- Розкриття всiх претензiй у зв’язку з судовими позовами, якi були, або, можливо будуть в найближчому майбутньому; – Достовiрне розкриття у фiнансовiй звiтностi iнформацiї про всiх наданих кредитах або гарантiї вiд iменi керiвництва.
Керiвництво товариства також несе вiдповiдальнiсть за:
– Розробку, впровадження та забезпечення функцiонування ефективної системи внутрiшнього контролю в товариствi;- Ведення бухгалтерського облiку вiдповiдно до законодавства та стандартiв бухгалтерського облiку вiдповiдної чинного законодавства України; – Вжиття заходiв у рамках своєї компетенцiї для захисту активiв товариства; – Виявлення i запобiгання фактiв шахрайства та iнших зловживань.
Вiдповiдальнiсть аудитора
Вiдповiдальнiстю аудитора є висловлення думки щодо цiєї фiнансової звiтностi на основi результатiв проведеного аудиту. Аудит проведено вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв аудиту. Цi стандарти вимагають вiд аудитора дотримання етичних вимог, а також планування й виконання аудиту для отримання достатньої впевненостi, що попередня фiнансова звiтнiсть не мiстить суттєвих викривлень. Аудит передбачає виконання аудиторських процедур для отримання аудиторських доказiв стосовно сум та розкриттiв у фiнансовiй звiтностi. Вибiр процедур залежить вiд судження аудитора, включаючи оцiнку ризикiв суттєвих викривлень фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства або помилок. Виконуючи оцiнку цих ризикiв, аудитор розглядає заходи внутрiшнього контролю, що стосуються складання суб’єктом господарювання фiнансової звiтностi з метою розробки аудиторських процедур, якi вiдповiдають обставинам, а не з метою висловлення думки щодо ефективностi внутрiшнього контролю суб’єкта господарювання. Аудит включає також оцiнку вiдповiдностi використаних облiкових полiтик, прийнятнiсть облiкових оцiнок, виконаних управлiнським персоналом, та оцiнку загального подання фiнансової звiтностi. Вважаю, що отримано достатнi та прийнятнi аудиторськi докази для висловлення думки. Пiдстава для висловлення умовно-позитивної думки.
Формулювання думки аудитора розглядає МСА 700 “Формулювання думки та надання звiту що до фiнансової звiтностi”. На думку аудитора: 1. Достовiрно i об’єктивно у всiх iстотних аспектах вiдображає майнове i фiнансове положення Товариства, що перевiряється, на 31.12.2016 р., а також його фiнансовi результати за перiод з 01.01.2016р. по 31.12.2016 р.; 2. У всiх iстотних аспектах складено на пiдставi даних бухгалтерського облiку; 3.Вiдповiдає вимогам чинного законодавства, що регулює принципи бухгалтерського облiку i складання фiнансової звiтностi в Українi, а також Статуту Товариства. У зв’язку з тим, що договiр на аудит складено пiсля дати проведення iнвентаризацiї аудитори не мали змоги бути присутнiми при проведеннi iнвентаризацiї майна, запасiв та дебiторiв на кiнець року. Аудиторам надавалися до перевiрки акти звiрок з дебiторами та кредиторами, також аудитори виконали альтернативнi процедури для пiдтвердження залишкiв на рахунках дебiторської та кредиторської заборгованостi. В зв’язку з вищевказаним аудитором може бути висловлена умовно – позитивна думка
ВИСНОВОК. На думку аудитора, за винятком можливого впливу питань, зазначених у параграфi «Пiдстава для висловлення умовно-позитивної думки», фiнансова звiтнiсть публiчного акцiонерного товариства “Катiон”, станом на 31.12.2016 року та за перiод, що закiнчився на зазначену дату, складена в усiх суттєвих аспектах вiдповiдно до концептуальної основи загального призначення – Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi. Не змiнюючи думки стосовно фiнансової звiтностi, звертаю увагу на умови здiйснення дiяльностi у звiтному роцi, а саме на економiчну ситуацiю в Українi, яка впливала та може впливати на дiяльнiсть Товариства. В ходi перевiрки аудитори отримали свiдчення щодо можливої загрози безперервностi дiяльностi Товариства. На думку аудитора, за винятком впливу про якi вiдображено в параграфi «Пiдстави для висловлення умовно-позитивної думки», в цiлому повний пакет фiнансової звiтностi вiдображає достовiрно, в усiх суттєвих аспектах фiнансовий стан товариства, станом на 31 грудня 2016 року, згiдно з нормативними вимогами щодо органiзацiї бухгалтерського облiку i звiтностi в України, а також згiдно з визначеною концептуальною основою фiнансової звiтностi у вiдповiдностi з вимогам Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi. Висновок стосовно фiнансової звiтностi Товариства за 2016 рiк є умовно-позитивний
Пояснювальний параграф
Не вносячи додаткових застережень до цього висновку, звертаю увагу на той факт, що iснує невизначенiсть щодо впливу зовнiшнiх та внутрiшнiх факторiв на стабiльнiсть дiяльностi Товариства, не має змоги передбачити можливi майбутнi змiни у цих умовах та їх вплив на фiнансовий стан Товариства. Звiт щодо вимог iнших законодавчих та нормативних актiв.
1. Вiдповiдностi вартостi чистих активiв вимогам чинного законодавства, а саме частинi третiй статтi 155 ЦКУ вiд 16.01.2003 року.
Аудитором проведено розрахунок вартостi чистих активiв у вiдповiдностi iз Методичними рекомендацiями, щодо визначення вартостi чистих активiв, згiдно рiшення ДКЦПФР вiд 17 листопада 2004 року № 485. Розрахункова вартiсть чистих активiв (- 7861 тис. грн.) є меншою статутного капiталу (635 тис. грн.), що не вiдповiдає вимогам статтi 155 п.3 Цивiльного кодексу України.
Статутний капiтал товариства визначає мiнiмальний розмiр майна Товариства, який гарантує iнтереси його кредиторiв. Вiн не може бути меншим розмiру, встановленого законом. Якщо пiсля закiнчення другого та кожного наступного фiнансового року вартiсть чистих активiв акцiонерного товариства виявиться меншою вiд статутного капiталу, Товариство зобов’язане оголосити про зменшення свого статутного капiталу та зареєструвати вiдповiднi змiни до статуту у встановленому порядку. Якщо вартiсть чистих активiв товариства стає меншою вiд мiнiмального розмiру статутного капiталу, встановленого законом, Товариство пiдлягає лiквiдацiї. 2. Наявностi суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю, що пiдлягала аудиту, та iншою iнформацiєю, що розкривається емiтентом цiнних паперiв та подається до комiсiї разом з фiнансовою звiтнiстю (МСА 720 “Вiдповiдальнiсть аудитора щодо iншої iнформацiї в документах, що мiстять перевiрену аудитором фiнансову звiтнiсть”
Аудитор ознайомився з iншою iнформацiєю, оскiльки iснує можливий вплив на фiнансову звiтнiсть невиявлених викривлень, якi є не всеохоплюючими мiж перевiреною аудитором фiнансовою звiтнiстю та iншою iнформацiєю, та не ставлять пiд сумнiв достовiрнiсть перевiреної аудитором фiнансової звiтностi акцiонерного товариства.
Органiзацiйна структура акцiонерного товариства. Основною дiяльнiстю ПАТ “Катiон” є: – виробництво електронних компонентiв;
– виробництво комп’ютерiв i периферiйного устаткування;
– оптова торгiвля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, вiдтворювання звуку й вiдображення;
– оптова торгiвля твердим, рiдким, газоподiбним паливом i подiбними продуктами;
– неспецiалiзована оптова торгiвля;
– iншi види дiяльностi, якi не суперечать чинному законодавству. Узагальненi фiнансовi результати Не змiнюючи думки, звертаю увагу на звiт про фiнансовi результати, у якому зазначається, що акцiонерне товариством одержано чистий збиток в сумi 907 тис. грн. протягом року, що закiнчився 31 грудня 2016 року. Непокритий збиток складає 8496 тис. грн., за результатами фiнансової звiтностi, який перебуває пiд контролем суб’єкта господарювання. Данi про зайнятiсть та оплату працi. Середньооблiкова чисельнiсть штатних працiвникiв – 1особа. Фонд оплати працi: всього – 18 тис. грн.
Особлива iнформацiя в поточному роцi: Рiшенням рiчних загальних зборiв ПАТ «Катiон» вiд 20.04.2015р., протокол №24 обранi членами ревiзiйної комiсiї на строк 5 рокiв – Бороховсько Раїса Миколаївна, (рiшенням засiдання ревiзiйної комiсiї вiд 20.04.2016р. обрана головою ревiзiйної комiсiї), Ватажук Надiя Гнатiвна, Люлько Тетяна Сергiївна. Рiшенням наглядової ради ПАТ «Катiон» вiд 18.08.2016р. обрано на посаду директора ПАТ «Катiон» Кросса Iгор Євгенович з 19.08.2016р. на строк 5 рокiв.
3. Виконання значних правочинiв (10% i бiльше вартостi активiв Товариства за даними останньої рiчної фiнансової звiтностi) вiдповiдно до ЗУ “Про акцiонернi товариства”.
До значних правочинiв, згiдно Закону України “Про акцiонернi товариства”, вiдносяться правочини, вчиненi товариством, якщо ринкова вартiсть майна (робiт, послуг), що є його предметом, становить 10 i бiльше вiдсоткiв вартостi активiв товариства за даними останньої рiчної фiнансової звiтностi. Товариство 27.12.2016 року уклало угоду на придбання основних засобiв на загальну суму 12782 тис. грн..
4. Стану корпоративного управлiння, у тому числi внутрiшнього аудиту вiдповiдно до Закону України “Про акцiонернi товариства”. Стан корпоративного управлiння, у тому числi стан внутрiшнього аудиту повинен вiдповiдати Закону України “Про акцiонернi товариства”. Метою виконання аудиторських процедур щодо стану корпоративного управлiння, у тому числi внутрiшнього аудиту вiдповiдно до Закону України “Про акцiонернi товариства” було отримання доказiв, якi дозволяють сформувати судження щодо вiдповiдностi стану корпоративного управлiння у товариствi вимогам Закону України “Про акцiонернi товариства” та вимогам Статуту. Аудитор, розглянувши стан внутрiшнього контролю емiтента, вважає за необхiдне зазначити наступне: система внутрiшнього контролю спрямована на упередження, виявлення i виправлення суттєвих помилок, забезпечення захисту i збереження активiв, повноти i точностi облiкової документацiї та включає адмiнiстративний та бухгалтерський контроль; адмiнiстративний контроль передбачає розподiл повноважень мiж працiвниками емiтента таким чином, щоб жоден працiвник не мав змоги зосередити у своїх руках усi необхiднi для повної операцiї повноваження; бухгалтерський контроль забезпечує збереження активiв емiтента, достовiрнiсть звiтностi та включає попереднiй, первинний ( поточний) i подальший контроль: керiвництво не в повнiй мiрi розумiє перспективу розвитку внутрiшнього аудиту та його значимiсть i важливiсть. Можна зробити висновок, що система корпоративного управляння створена, але вимагає подальшого удосконалення. Отримано докази, на пiдставi яких сформоване судження про те, що товариство не вiдповiдає в повнiй мiрi Закону України “Про акцiонернi товариства” вiд 17.09.2008 р. № 514-VI щодо стану корпоративного управлiння. Своєчасне розкриття повної i достовiрної iнформацiї про дiяльнiсть товариства здiйснюється в загальнодоступнiй iнформацiйнiй базi НКЦПФР. Публiчне акцiонерне товариство “Катiон” забезпечує акцiонерам можливiсть користуватися правами, передбаченими законодавством України, та ефективний захист у разi порушення цих прав. Право акцiонерiв на участь в управлiннi Товариством реалiзується через їхню участь у загальних зборах акцiонерiв – вищого органу управлiння Товариства. Для подальшого пiдвищення ефективностi керування Товариством керiвництву необхiдно бiльше уваги придiляти прогнозуванню фiнансових ризикiв, внутрiшньому контролю та аналiзу фiнансово – господарського стану Товариства. 5. Iдентифiкацiї та оцiнки аудитором ризикiв суттєвого викривлення фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства (МСА 240 “Вiдповiдальнiсть аудитора, що стосується шахрайства при аудитi Отриманi достатнi та прийнятнi аудиторськi докази, що стосуються оцiнених ризикiв суттєвого викривлення внаслiдок шахрайства, через розробку i застосування прийнятих дiй у вiдповiдь. Конкретнi дiї у вiдповiдь на оцiнку аудитором ризикiв суттєвого викривлення внаслiдок шахрайства є проведена нами iдентифiкацiя умов, а також оцiнки класiв операцiй, залишкiв на рахунках, розкриття iнформацiї та тверджень, на якi вони можуть впливати, а саме: виконанi процедури по дебiторськiй та кредиторський заборгованостi (акти звiрянь), пiдготовлених управлiнським персоналом; проведенi пiдрахунки залишкiв на кiнець звiтного перiоду для мiнiмiзацiї ризику незалежного манiпулювання протягом перiоду мiж здiйсненням пiдрахункiв i кiнцем звiтного перiоду; проведена вибiркова перевiрка первинних бухгалтерських документiв та iншої iнформацiї. Ризикiв суттєвого викривлення фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства (МСА 240 “Вiдповiдальнiсть аудитора, що стосується шахрайства, при аудитi фiнансової звiтностi”), не встановлено.

Фiнансовий стан товариства на 31.12.2016 року характеризується наступними показниками:
З метою оцiнки загального фiнансового стану Товариства на звiтну дату, розраховано вiдповiднi показники, якi викладено нижче у Довiдцi про фiнансовий стан Товариства.
Довiдка про фiнансовий стан Товариства
№ Найменування показника Формула розрахунку показника Коди рядкiв фiнансової звiтностi Значення на Значення на Змiна Орiєнтовне граничне значення показника
початок звiтного перiоду кiнець звiтного перiоду граничне значення
1 Коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi (платоспроможностi) К1 = (Грошовi кошти та їх еквiваленти + Короткостроковi фiнансовi вкладення) : Поточнi зобов’язання форма №1
рядки (1165+1160) : рядок 1695 0,0003 0,0002 0,2 – 0,25
2 Коефiцiєнт поточної(загальної) лiквiдностi(покриття) К2 = Оборотнi активи пiдприємства : Поточнi зобов’язання форма №1
рядок 1195 : рядок 1695 0,0155 0,0008 не <1,5
3 Коефiцiєнт фiнансової стiйкостi (автономiї) К3 = Власнi кошти пiдприємства : Вартiсть майна (пiдсумок активу балансу) форма №1
рядок 1495 : рядок 1300 (-45,8) (-0,6126) 0,25 – 0,50
4 Коефiцiєнт покриття зобов`язань власним капiталом К4 = (Короткостроковi зобов`язання + Довгостроковi зобов`язання) : Власний капiтал форма №1
рядки (1695+1595) : рядок 1495 (-1,02) (-2,6325) не >1,00
5 Коефiцiєнт рентабельностi активiв К5 = Прибуток, або збиток (пiдсумок активу балансу на початок + на кiнець звiтного перiоду):2 Форма№2 р.2350 (або ряд.2355)
Форма№1(ряд. 1300 (гр.3) + ряд.1300 (гр.4)):2 (-0,1397) Опис показникiв фiнансового стану та висновки:
К1 – Коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi характеризує, яка частка короткострокових (поточних) зобов’язань Товариства можлива бути сплачена негайно, за рахунок його власних грошових коштiв та їх еквiвалентiв (негайну готовнiсть пiдприємства погасити свої борги). Коефiцiєнт показує, наскiльки найбiльш термiновi (поточнi) зобов’язання покритi найбiльш лiквiдними активами, тобто спроможнiсть пiдприємства негайно погасити свою короткотермiнову кредиторську заборгованiсть. Теоретичне оптимальне значення цього показника становить приблизно 0,2 – 0,25. Значення показника на звiтну дату не вiдповiдає умовам теоретично оптимального, що свiдчить про низький рiвень абсолютної лiквiдностi.
К2 – Коефiцiєнт загальної лiквiдностi характеризує загальну оцiнку лiквiдностi Товариства, або iншими словами – те, наскiльки обсяг поточних кредиторських зобов’язань Товариства можливо погасити за рахунок мобiлiзованих оборотних активiв. Цей показник дозволяє встановити у скiльки разiв оборотнi активи перекривають поточнi зобов’язань. Значення показника на звiтну дату не вiдповiдає умовам теоретично оптимального, що свiдчить про низький рiвень загальної лiквiдностi.
К3 – Коефiцiєнт фiнансової стiйкостi (платоспроможностi, або автономiї) свiдчить про питому вагу власних коштiв Товариства (його статутного капiталу, iншого капiталу, фондiв, прибутку, тощо) у загальнiй сумi активiв, авансованих в його бiзнес. Цей показник характеризує незалежнiсть Товариства вiд зовнiшнiх джерел фiнансування. Значення коефiцiєнту фiнансової стiйкостi (автономiї) Товариства на звiтну дату не вiдповiдає умовам теоретично оптимального, що свiдчить про дуже низький рiвень фiнансової стiйкостi.
К4 – Коефiцiєнт покриття зобов’язань власним капiталом – це показник, який загалом свiдчить про фiнансову залежнiсть Товариства вiд заємних коштiв. Цей коефiцiєнт розраховується як спiввiдношення загальної суми залучених та власних коштiв. Значення коефiцiєнту покриття зобов’язань власним капiталом на звiтну дату вiдповiдає умовам теоретично оптимального, що свiдчить про домiнування власного капiталу над залученим.
К5 – Коефiцiєнт рентабельностi активiв – це показник який свiдчить про ефективнiсть використання активiв Товариства. Його основна концепцiя: вiдношення прибутку (- збитку), одержаного в результатi вкладення активiв в оборот, до середньорiчної вартостi саме цих активiв. Аналiз рентабельностi товариства дозволяє визначити ефективнiсть вкладення коштiв у пiдприємство та рацiональнiсть їхнього використання. На звiтну дату коефiцiєнт має вiд’ємне значення (-0,2686) за рахунок отриманого збитку.
На пiдставi значень розрахованих вище коефiцiєнтiв можливо в цiлому охарактеризувати загальний фiнансовий стан Товариства на 31.12.2016 року, як не стабiльний. Значення показникiв на звiтну дату балансу дозволяє свiдчити про низький рiвень як абсолютної, так i загальної лiквiдностi, не високий рiвень покриття зобов’язань власним капiталом та фiнансової стiйкостi (автономiї). Динамiка наведених показникiв фiнансового стану свiдчить про вiдсутнiсть потенцiйних можливостей продовжувати Товариством свою фiнансово-господарську дiяльнiсть у найближчому майбутньому.
Основнi вiдомостi про аудиторську фiрму:
Повна назва: Приватна аудиторська фiрма “Система – Аудит”.
Код ЄДРПОУ 21337005
Мiсцезнаходження: м. Хмельницький, вул. Гагарiна, 5, оф. 339
Реєстрацiйнi данi: Приватна аудиторська фiрма “Система – Аудит”, зареєстрована Хмельницьким мiськвиконкомом 02 серпня 1994 року
Номер та дата видачi Свiдоцтва про внесення в Реєстр аудиторських фiрм та аудиторiв, якi надають аудиторськi послуги
Свiдоцтво про внесення до Реєстру суб’єктiв аудиторської дiяльностi видане Аудиторською палатою України 23 лютого 2001 року № 287 чинне до 24 грудня 2020 року
Номер та дата видачi Свiдоцтва про вiдповiднiсть системи контролю якостi
Свiдоцтво про вiдповiднiсть системи контролю якостi видане Аудиторською палатою України № 266/4 вiд 04.04.2013 року
Контактний телефон (0382) 78-82-73
д/н

д/н

Інформація про стан корпоративного управління

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ

Яку кількість загальних зборів було проведено за минулі три роки?

№ з/п Рік Кількість зборів, усього У тому числі позачергових
1 2016 1 0
2 2015 1 0
3 2014 1 0

 

Який орган здійснював реєстрацію акціонерів для участі в загальних зборах акціонерів останнього разу?

Так Ні
Реєстраційна комісія, призначена особою, що скликала загальні збори X
Акціонери X
Депозитарна установа X
Інше (запишіть): д/н Ні

 

Який орган здійснював контроль за станом реєстрації акціонерів або їх представників для участі в останніх загальних зборах (за наявності контролю)?

Так Ні
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку X
Акціонери, які володіють у сукупності більше ніж 10 відсотків X

 

У який спосіб відбувалось голосування з питань порядку денного на загальних зборах останнього разу?

Так Ні
Підняттям карток X
Бюлетенями (таємне голосування) X
Підняттям рук X
Інше (запишіть): д/н Ні

 

Які були основні причини скликання останніх позачергових зборів у звітному періоді?

Так Ні
Реорганізація X
Додатковий випуск акцій X
Унесення змін до статуту X
Прийняття рішення про збільшення статутного капіталу товариства X
Прийняття рішення про зменьшення статутного капіталу товариства X
Обрання або припинення повноважень голови та членів наглядової ради X
Обрання або припинення повноважень членів виконавчого органу X
Обрання або припинення повноважень членів ревізійної комісії (ревізора) X
Делегування додаткових повноважень наглядовій раді X
Інше (запишіть): д/н Ні

 

Чи проводились у звітному році загальні збори акціонерів у формі заочного голосування? (так/ні) Ні

ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ

Який склад наглядової ради (за наявності)?

(осіб)
Кількість членів наглядової ради, у тому числі: 3
членів наглядової ради – акціонерів 3
членів наглядової ради – представників акціонерів 0
членів наглядової ради – незалежних директорів 0
членів наглядової ради – акціонерів, що володіють більше ніж 10 відсотками акцій 1
членів наглядової ради – акціонерів, що володіють менше ніж 10 відсотками акцій 2
членів наглядової ради – представників акціонерів, що володіють більше ніж 10 відсотками акцій 0
членів наглядової ради – представників акціонерів, що володіють менше ніж 10 відсотками акцій 0

 

Чи проводила наглядова рада самооцінку?

Так Ні
Складу X
Організації X
Діяльності X
Інше (запишить) д/н

 

д/н

 

Скільки разів на рік у середньому відбувалося засідання наглядової ради протягом останніх трьох років? 6

 

Які саме комітети створено в складі наглядової ради (за наявності)?

Так Ні
Стратегічного планування X
Аудиторський X
З питань призначень і винагород X
Інвестиційний X
Інші (запишіть) д/н
Інші (запишіть) д/н

 

д/н

 

Чи створено в акціонерному товаристві спеціальну посаду корпоративного секретаря? (так/ні) Ні

 

Яким чином визначається розмір винагороди членів наглядової ради?

Так Ні
Винагорода є фіксованою сумою X
Винагорода є відсотком від чистого прибутку або збільшення ринкової вартості акцій X
Винагорода виплачується у вигляді цінних паперів товариства X
Члени наглядової ради не отримують винагороди X
Інше (запишіть) д/н

 

Які з вимог до членів наглядової ради викладені у внутрішніх документах акціонерного товариства?

Так Ні
Галузеві знання і досвід роботи в галузі X
Знання у сфері фінансів і менеджменту X
Особисті якості (чесність, відповідальність) X
Відсутність конфлікту інтересів X
Граничний вік X
Відсутні будь-які вимоги X
Інше (запишіть): д/н X

 

Коли останній раз було обрано нового члена наглядової ради, яким чином він ознайомився зі своїми правами та обов’язками?

Так Ні
Новий член наглядової ради самостійно ознайомився із змістом внутрішніх документів акціонерного товариства X
Було проведено засідання наглядової ради, на якому нового члена наглядової ради ознайомили з його правами та обов’язками X
Для нового члена наглядової ради було організовано спеціальне навчання (з корпоративного управління або фінансового менеджменту) X
Усіх членів наглядової ради було переобрано на повторний строк або не було обрано нового члена X
Інше (запишіть) д/н

 

Чи створено у вашому акціонерному товаристві ревізійну комісію або введено посаду ревізора? (так, створено ревізійну комісію / так, введено посаду ревізора / ні) так, створено ревізійну комісію

Якщо в товаристві створено ревізійну комісію:

 

кількість членів ревізійної комісії 3 осіб;
Скільки разів на рік у середньому відбувалося засідання ревізійної комісії протягом останніх трьох років? 2

 

Відповідно до статуту вашого акціонерного товариства, до компетенції якого з органів (загальних зборів акціонерів, наглядової ради чи виконавчого органу) належить вирішення кожного з цих питань?

Загальні збори акціонерів Наглядова рада Виконавчий орган Не належить до компетенції жодного органу
Визначення основних напрямів діяльності (стратегії) Так Ні Ні Ні
Затвердження планів діяльності (бізнес-планів) Ні Ні Так Ні
Затвердження річного фінансового звіту або балансу, або бюджету Так Ні Ні Ні
Обрання та припинення повноважень голови та членів виконавчого органу Ні Так Ні Ні
Обрання та припинення повноважень голови та членів наглядової ради Так Так Ні Ні
Обрання та припинення повноважень голови та членів ревізійної комісії Так Ні Ні Ні
Визначення розміру винагороди для голови та членів виконавчого органу Ні Так Ні Ні
Визначення розміру винагороди для голови та членів наглядової ради Так Ні Ні Ні
Прийняття рішення про притягнення до майнової відповідальності членів виконавчого органу Так Так Ні Ні
Прийняття рішення про додатковий випуск акцій Так Ні Ні Ні
Прийняття рішення про викуп, реалізацію та розміщення власних акцій Так Ні Ні Ні
Затвердження зовнішнього аудитора Так Так Ні Ні
Затвердження договорів, щодо яких існує конфлікт інтересів Так Так Так Ні

 

Чи містить статут акціонерного товариства положення, яке обмежує повноваження виконавчого органу приймати рішення про укладення договорів, враховуючи їх суму, від імені акціонерного товариства? (так/ні) Так

 

Чи містить статут або внутрішні документи акціонерного товариства положення про конфлікт інтересів, тобто суперечність між особистими інтересами посадової особи або пов’язаних з нею осіб та обов’язком діяти в інтересах акціонерного товариства?(так/ні) Ні

 

Які документи існують у вашому акціонерному товаристві?

Так Ні
Положення про загальні збори акціонерів X
Положення про наглядову раду X
Положення про виконавчий орган X
Положення про посадових осіб акціонерного товариства X
Положення про ревізійну комісію (або ревізора) X
Положення про акції акціонерного товариства X
Положення про порядок розподілу прибутку X
Інше (запишіть): д/н

 

Яким чином акціонери можуть отримати таку інформацію про діяльність вашого акціонерного товариства?

Інформація розповсюджується на загальних зборах Публікується у пресі, оприлюднюється в загальнодоступній інформаційній базі даних НКЦПФР про ринок цінних паперів Документи надаються для ознайомлення безпосередньо в акціонерному товаристві Копії документів надаються на запит акціонера Інформація розміщується на власній інтернет-сторінці акціонерного товариства
Фінансова звітність, результати діяльності Так Так Так Так Так
Інформація про акціонерів, які володіють 10 відсотків та більше статутного капіталу Ні Так Ні Ні Так
Інформація про склад органів управління товариства Так Так Так Так Так
Статут та внутрішні документи Так Ні Так Так Так
Протоколи загальних зборів акціонерів після їх проведення Так Ні Так Так Так
Розмір винагороди посадових осіб акціонерного товариства Ні Ні Ні Ні Ні

 

Чи готує акціонерне товариство фінансову звітність у відповідності до міжнародних стандартів фінансової звітності? (так/ні) Так

 

Скільки разів на рік у середньому проводилися аудиторські перевірки акціонерного товариства зовнішнім аудитором протягом останніх трьох років?

Так Ні
Не проводились взагалі X
Менше ніж раз на рік X
Раз на рік X
Частіше ніж раз на рік X

 

Який орган приймав рішення про затвердження зовнішнього аудитора?

Так Ні
Загальні збори акціонерів X
Наглядова рада X
Виконавчий орган X
Інше (запишіть) д/н

 

Чи змінювало акціонерне товариство зовнішнього аудитора протягом останніх трьох років? (так/ні) Ні

 

З якої причини було змінено аудитора?

Так Ні
Не задовольняв професійний рівень X
Не задовольняли умови договору з аудитором X
Аудитора було змінено на вимогу акціонерів X
Інше (запишіть) д/н

 

Який орган здійснював перевірки фінансово-господарської діяльності акціонерного товариства в минулому році?

Так Ні
Ревізійна комісія (ревізор) X
Наглядова рада X
Відділ внутрішнього аудиту акціонерного товариства X
Стороння компанія або сторонній консультант X
Перевірки не проводились X
Інше (запишіть) д/н

 

З ініціативи якого органу ревізійна комісія (ревізор) проводила перевірку останнього разу?

Так Ні
З власної ініціативи X
За дорученням загальних зборів X
За дорученням наглядової ради X
За зверненням виконавчого органу X
На вимогу акціонерів, які в сукупності володіють понад 10 відсотків голосів X
Інше (запишіть) д/н

 

Чи отримувало ваше акціонерне товариство протягом останнього року платні послуги консультантів у сфері корпоративного управління чи фінансового менеджменту? (так/ні) Ні

ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРАКТИКИ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ

Чи планує ваше акціонерне товариство залучити інвестиції кожним з цих способів протягом наступних трьох років?

Так Ні
Випуск акцій X
Випуск депозитарних розписок X
Випуск облігацій X
Кредити банків X
Фінансування з державного і місцевих бюджетів X
Інше (запишіть): д/н

 

Чи планує ваше акціонерне товариство залучити іноземні інвестиції протягом наступних трьох років*?

Так, уже ведемо переговори з потенційним інвестором
Так, плануємо розпочати переговори
Так, плануємо розпочати переговори в наступному році
Так, плануємо розпочати переговори протягом двох років
Ні, не плануємо залучати іноземні інвестиції протягом наступних трьох років
Не визначились X

 

Чи планує ваше акціонерне товариство включити власні акції до лістингу фондових бірж протягом наступних трьох років? (так/ні/не визначились) Не визначились

 

Чи змінювало акціонерне товариство особу, яка веде облік прав власності на акції у депозитарній системі України протягом останніх трьох років? Так

 

Чи має акціонерне товариство власний кодекс (принципи, правила) корпоративного управління? (так/ні) Ні

 

У разі наявності у акціонерного товариства кодексу (принципів, правил) корпоративного управління вкажіть дату його прийняття: ; яким органом управління прийнятий: д/н
Чи оприлюднено інформацію про прийняття акціонерним товариством кодексу (принципів, правил) корпоративного управління? (так/ні) Ні; укажіть яким чином його оприлюднено: д/н
Вкажіть інформацію щодо дотримання/недотримання кодексу корпоративного управління (принципів, правил) в акціонерному товаристві (з посиланням на джерело розміщення їх тексту), відхилення та причини такого відхилення протягом року
д/н

 

КОДИ
Дата(рік, місяць, число) 2017 | 01 | 01
Підприємство ПУБЛIЧНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КАТIОН» за ЄДРПОУ 05470288
Територія за КОАТУУ 6810100000
Організаційно-правова форма господарювання за КОПФГ д/н
Вид економічної діяльності за КВЕД 26.11
Середня кількість працівників 1
Одиниця виміру: тис.грн. без десяткового знака
Адреса м. Хмельницький, вул. Тернопiльська, 19
Складено (зробити позначку “v” у відповідній клітинці):  
за положеннями (стандартами бухгалтерського обліку)
за міжнародними стандартами фінансової звітності V